Konstrukcje Stalowe Dragstal – zapoznaj się z naszą ofertą

producent-konstrukcji-stalowych-balustrada

Balustrady Balkonowe

Konstrukcje stalowe otwierające ofertę Dragstal to niewątpliwie balustrady. W tym momencie ok. 80 % produkcji i montażu zajmują właśnie balustrady zewnętrzne. Nic w tym dziwnego, ponieważ to absolutny must have każdego balkonu! Nie tylko zapewniają bezpieczeństwo, ale również stanowią ważny element wizualny każdego budynku.

 

 

Materiał do wyboru:

stal nierdzewna, a także stal nierdzewna ze szkłem, stal zwykła lub stal zwykła ocynkowana i malowana proszkowo, aluminium.

balustrady-francuskie-portfenetry

Balustrady Francuskie

Balustrady francuskie znane także pod nazwą portfenetry to coraz częściej spotykane rozwiązanie w nowoczesnym budownictwie. Zabezpieczenie wysokich okien bez płyty balkonowej jest przecież koniecznością, a portfenetry doskonale sprawdzają się w tej roli.

 

Materiał do wyboru:

zarówno stal nierdzewna solo jak i w połączeniu ze szkłem, stal zwykła malowana proszkowo lub też w wersji ocynkowanej,  aluminium.

 

pochwyty-barierki-konstrukcje-stalowe-producent

Pochwyty i Barierki Schodowe

Konstrukcje stalowe wewnętrzne bez wątpienia stanowią ważny element wszystkich klatek schodowych. Bezpieczeństwo, komfort użytkowania oraz wyszukany design- tym właśnie odznaczają się konstrukcje, które montujemy dla naszych Klientów!

 

Materiał do wyboru:

stal nierdzewna lub stal nierdzewna ze szkłem lub drewnianym pochwytem, stal zwykła malowana proszkowo, aluminium.

 

konstrukcje-stalowe-schody-samonosne-producent

Schody Samonośne

Proste, zabiegowe, dwubiegunowe lub też dywanowe to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz w stylu loftowym! Schody samonośne cechują się zarówno lekkością i subtelnością. W połączeniu z drewnianymi stopniami i prostą balustradą malowaną proszkowo stanowią niewątpliwie dizajnerską i funkcjonalną konstrukcję w Twoim domu lub mieszkaniu!

 

Materiał do wyboru:

stal zwykła malowana proszkowo lub stal zwykła ocynkowana i malowana proszkowo.

 

konstrukcje-stalowe-bramy-i-ogrodzenia-producent

Bramy i Ogrodzenia

Szukasz masywnego ogrodzenia i bramy na długie lata? Tanie marketowe moduły na dłuższą metę nie są trwałym rozwiązaniem. U nas w pełni spersonalizujesz swoją konstrukcję. Sam wybierz wzór, określ ilość wypełnień, wykończenie i kolor! Brama automatyczna czy otwierana tradycyjnie- Ty decydujesz, my realizujemy!

Katalog Dragstal dostępny bezpłatnie w zakładce do pobrania.

Materiał do wyboru:

stal nierdzewna, najczęściej stal zwykła zabezpieczona ocynkiem i malowana proszkowo, aluminium.

konstrukcje-stalowe-zadaszenia-producent

Dachy i Zadaszenia

Stalowe dachy i zadaszenia stanowią niezawodne rozwiązanie na przykład w przypadku tarasów. Konstrukcja składająca się z ocynkowanych i malowanych proszkowo profili jest nie tylko trwała, ale i odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Materiałem uzupełniającym jest zazwyczaj specjalnie dobrana szyba. Wszakże stal i szkło to doskonałe połączenie tworzące wytrzymałą konstrukcję najwyższej jakości.

 

Materiał do wyboru:

przeważnie stal zwykła, lub też stal zwykła malowana proszkowo, dodatkowo szyby.

 

konstrukcje-stalowe-taras-dragstal

Konstrukcje Tarasów

Solidne konstrukcje stalowe można wykorzystać w przypadku, gdy marzy Ci się taras z zejściem do ogrodu w domu z wysokimi piwnicami. Konstrukcję nośną stanowią umieszczone w ziemi i zalane betonem profile. Stalowy szkielet wykłada się na przykład deską kompozytową. Taras na podwyższeniu powinno oczywiście  zabezpieczyć się balustradami. Takie rozwiązanie sprawia, że wentylowana konstrukcja lepiej radzi sobie z wodą opadową. Dodatkowy atut stanowi fakt, że jest to opcja tańsza, szybsza a nawet i trwalsza od tarasów czy balkonów na płycie betonowej.

 

Materiał do wyboru:

stal nierdzewna, stal zwykła ocynkowana, przeważnie stal zwykła ocynkowana malowana proszkowo, dodatkowo deska kompozytowa lub drewniana.

donice-metalowe-producent-dragstal

Donice Stalowe

Pierwsze donice stalowe do ogrodu eksportowaliśmy już w 2012 roku. Eleganckie, proste formy o rdzawej powierzchni zdobiły ogrody i tarasy u Klientów w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii. Na rynku polskim rdza nie cieszy się popularnością, natomiast to właśnie tutaj wprowadziliśmy do sprzedaży pierwsze donice w wersji Premium. Ten wariant obejmuje inne przygotowanie i wykończenie powierzchni – najpierw ocynkowanej a następnie malowanej proszkowo. Tak powstałe donice są odporne na warunki atmosferyczne, wewnętrzne ściany posiadają izolację w postaci szarego styropianu.

Donice Premium są w produktem w pełni spersonalizowanym i powstają w wieloetapowym procesie produkcyjnym, dlatego wykonujemy je tylko na zamówienie w kanale B2B.

palenisko-stalowe-misa-dragstal

Paleniska Ogrodowe

Sprzedaż w naszym świeżutkim e-sklepie rozpoczęliśmy właśnie od wprowadzenie do niego kolekcji palenisk stalowych. Jest to pierwszy produkt użytkowy od Dragstal przeznaczony dla klienta detalicznego, który można zamówić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Tworząc kolekcję palenisk postawiliśmy przede wszystkim na jakość. Bazę pod ognisko stanowi solidna metalowa misa powstała w procesie tłoczenia blachy. To właśnie ona jest sercem paleniska i jego największym atutem.  Zaprojektowane i spawane przez nas podpory są jedynie dopełnieniem, eleganckim uzupełnieniem tego produktu. Jedna misa, trzy modele, różne style!

Palenisko Dragstal to oryginalny i funkcjonalny gadżet w Twoim ogrodzie lub na tarasie.

Zobacz sklep Dragstal.

balustrady-dragstal-przemyslaw-bacior

Konstrukcje od których wszystko się zaczęło…

Nie da się ukryć, że od początku istnienia Dragstal to balustrady były naszą najmocniejszą stroną, a także siłą napędową do dalszego wzrostu i rozwoju firmy. Od 2009 roku zamontowaliśmy niezliczone ilości metrów bieżących balustrad w różnym wykonaniu oraz wykończeniu: balustrady ze stali nierdzewnej, ze stali konstrukcyjnej, balustrady ze szkłem, balustrady z drewnem, malowane proszkowo. Balustrady zewnętrzne balkonowe oraz te, na klatkach schodowych.

Bez wątpienia na uwagę zasługuje fakt, że  od 2019 roku prowadzimy prace między innymi w zakresie produkcji i montażu balustrad balkonowych oraz porfenetrów na nowopowstałym osiedlu Poleska w Częstochowie. Współpraca z Grupą Szymbud trwa nieprzerwanie do dzisiaj.

Nic więc dziwnego, że to właśnie te konstrukcje stalowe są najważniejszym elementem naszej oferty.